Hakkımızda > “Erhan Aydın Akademi”, bir “Mesa London Consultancy” kuruluşudur. Alanında uzman yerli ve yabancı uzmanlarıyla, Erhan Aydın Akademi, Türkiye’deki eğitim ve danışmanlık sektörüne yeni bir anlayış getirmektedir.
Hakkımızda > “Erhan Aydın Akademi”, bir “Mesa London Consultancy” kuruluşudur.

Hakkımızda

Erhan Aydın Akademi

Erhan Aydın Akademi kişisel gelişime, akademik gelişime ve şirket danışmanlığına yönelik eğitim, seminer ve danışmanlık hizmetleri sunan bir kuruluştur. Alanında uzman akademisyenler tarafından verilecek olan bu hizmetler bireysel ve örgütsel düzeyde farklılık yaratacaktır. Kurucumuz Dr. Erhan Aydın önderliğinde faaliyette bulunacak bu akademi, yenilikçi ve çağdaş anlayışıyla topluma katkı sunmayı amaçlamaktadır.   

“Erhan Aydın Akademi”, bir “Mesa London Consultancy” kuruluşudur. 


Erhan Aydın Kimdir?

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme, İngilizce Uluslararası İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun oldu. Lisans hayatında almış olduğu şeref ve yüksek şeref dereceleriyle beraber akademisyen olmaya karar vererek Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programı'nı tamamladı ve aynı zamanda bu süreçte Uşak Üniversitesi'nde akademisyen olarak göreve başladı. Brunel University London'da Yönetim- Örgütsel Psikoloji alanında doktora eğitimini tamamlayarak “Doktor” ünvanını aldı. Bu süreçte, Imperial College London, Brunel University London, University of Law, Bloomsbury gibi dünyanın önde gelen üniversitelerinde motivasyon üzerine ve akademik gelişim odaklı seminerler verdi. Aynı zamanda doktora eğitimini tamamladıktan sonra 7 ay boyunca Said Business School- Oxford Üniversitesi'nde “Araştırmacı” olarak görev yaptı. Kendi alanında ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış birçok makalesi bulunmakta olup aynı zamanda "Journal of Organizational Change Management" (SSCI indeksli) dergisinin editör danışma kurulunda yer almaktadır. Erhan Aydın, International Journal of Management Reviews gibi dünyanın önde gelen dergilerinde hakemlik de yapmaktadır. 2016 yılında bir bölüm yazarak katkı sunduğu SAGE tarafından yayınlanan “Managing Diversity and Inclusion: An International Perspective” kitabı, İngiltere'nin en prestijli kurumu olan Charter Management Institute tarafından yönetim alanında yayınlanan en iyi kitap kategorisinde “The Shortlist Award” aldı. Erhan Aydın; Mesa London Consultancy ve aynı zamanda “Erhan Aydın Akademi” markasının kurucuları arasında yer almaktadır. 

Erhan Aydın Akademi

Misyonumuz

Erhan Aydın Akademi; çağdaş eğitim ve danışmanlık anlayışıyla Türkiye akademisindeki lisans, yüksek lisans, doktora öğrencileri ile kendisini uluslararası düzeyde görünür ve tanınır kılmak isteyen akademisyenlerin bilgi birikimini artırmayı;  var olan akademik bilginin iş hayatında uygulama alanı bulmasını sağlamak üzere yüksek kalitede danışmanlık hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Eğitim ve danışmanlıkta yenilikçi, ulusal düzeyde tanınmış ve hizmetleri tercih edilen bir kurum olmak. 

Vizyonumuz Resim-1
Neden Biz resim -1

Neden Biz

Erhan Aydın Akademi'de yer alan uzmanlarımız belirli kriterleri sağlamak durumundadır. Bu yüzden, kaliteden ödün vermeyen eğitimler ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. 

Erhan Aydın Akademi'de danışman olarak yer alan bir uzmanın aşağıdaki şartlardan en az birini sağlaması gerekmektedir: 

  1. SSCI indeksli bir dergide yayın yapmış olmak
  2. Yurt dışında lisansüstü eğitim almış olmak 
  3. Yurt dışında en az 6 ay araştırma yapmış olmak. 

Yukarıdaki şartlardan birini sağlayan bir uzmanın danışman listesinde yer alması için ayrıca görüşme de yapılmaktadır. Hassas seçim süreçlerimizin olması, sunduğumuz hizmetlerin kalitesini yüksek bir düzeye taşımaktadır. 

Sosyal Mucit

Değişim Burada Başlıyor...

Ekibimiz

Bülent Aydın

Bülent Aydın

Marka Danışmanı

Dr. Erhan Aydın

Dr. Erhan Aydın

Akademisyen

Dr. İsmail Erkan

Dr. İsmail Erkan

Akademisyen

Serap Sap

Serap Sap

Akademisyen

Dr. Ruoqi Geng

Dr. Ruoqi Geng

Akademisyen

Dr. Emir Özeren

Dr. Emir Özeren

Akademisyen

Dr. Berk Küçükaltan

Dr. Berk Küçükaltan

Akademisyen

Dr. Nazan Çömlekçioğlu

Dr. Nazan Çömlekçioğlu

Akademisyen

Dr. Gomaa Agag

Dr. Gomaa Agag

Akademisyen

İletişim Bilgilerimiz

MESA LONDON YÖNETİM DANIŞMANLIĞI ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. İSTİKLAL MAH. 2. CAD. TARMEN 21 B B MENEMEN/ İZMİR

+90 553 913 43 35

Erhan Aydın Akademi Logo

E-Bülten

Bültenimize abone olarak gelişmelerden habedar olabilirsiniz.

Mesa London