SSCI/ESCI/ Scopus indekslerinde yer alan dergilerde yayın yapmak için Hakemlik Hizmeti SSCI/ESCI/Scopus indekslerinde yayın yapmak isteyen akademisyen hocalarımızın yayınları SSCI dergilerde hakemlik yapan danışmanlarımız tarafından incelenmekte ve geliştirme odaklı yorumlar yapılmaktadır. Dolayısıyla yayınınızın bu indekslerde yer alan dergilerde yayınlanabilme ihtimali büyük oranda artmaktadır. Ayrıca konunuza yönelik SSCI/ESCI bir dergide yayın yapma hususunda geliştirme hizmeti de bu kapsamda verilebilmektedir.
SSCI/ESCI/ Scopus indekslerinde yer alan dergilerde yayın yapmak için Hakemlik Hizmeti

SSCI/ESCI/ Scopus indekslerinde yer alan dergilerde yayın yapmak için Hakemlik Hizmeti

Anasayfa/ Hizmetlerimiz / Akademik Danışmanlık / SSCI/ESCI/ Scopus indekslerinde yer alan dergilerde yayın yapmak için Hakemlik Hizmeti

SSCI/ESCI/Scopus indekslerinde yayın yapmak isteyen akademisyen hocalarımızın yayınları SSCI dergilerde hakemlik yapan danışmanlarımız tarafından incelenmekte ve geliştirme odaklı yorumlar yapılmaktadır. Dolayısıyla yayınınızın bu indekslerde yer alan dergilerde yayınlanabilme ihtimali büyük oranda artmaktadır. Ayrıca konunuza yönelik SSCI/ESCI bir dergide yayın yapma hususunda geliştirme hizmeti de bu kapsamda verilebilmektedir. 

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz: bilgi@erhanaydinakademi.com

Etiketler :

/

Sosyal Mucit

Değişim Burada Başlıyor...

İletişim Bilgilerimiz

MESA LONDON YÖNETİM DANIŞMANLIĞI ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. İSTİKLAL MAH. 2. CAD. TARMEN 21 B B MENEMEN/ İZMİR

+90 553 913 43 35

Erhan Aydın Akademi Logo

E-Bülten

Bültenimize abone olarak gelişmelerden habedar olabilirsiniz.

Mesa London